Tranya Rimor wchodzi na salony! Czyżby przyczajony tygrys?

Marka Tranya niekoniecznie jest tą, o której myślę jako pierwszej gdy ktoś mówi o chińskim sprzęcie AUDIO. Jednak są na najlepszej drodze do tego by zmienić mój sposób myślenia.

Tranya Rimor
Tranya Rimor

Największą zaletą tych słuchawek jest ich wielkość, ułożenie w uchu i po prostu niesamowity komfort ich noszenia. W trakcie całego, dosyć intensywnego treningu cardio słuchawki ani razu nie wypadają u mnie z uszu. Miałam duże obawy pierwszego dnia, bałam się co kiedy na bieżni mi wyskoczy taka pchełka z ucha i spadnie pod nogi.. Ale dobrze ułożonej słuchawki nie muszę nawet specjalnie poprawiać. A moje uszu są naprawdę wymagające pod względem kształtów i wymiarów 😀 Do tej pory mało było modeli leżących w uchu u mnie idealnie. Całkiem nieźle dawał radę Tronsmart, Apple – totalnie nie rozumiałam się za to np. ze słuchawkami Bluedio, nie za dobrze szło mi też z KZ i ogólnie z większością dokanałówek.

Dodatkową zaletą jest ich wygląd – tutaj mega przypominają recenzowane już przeze mnie tronsmartowe Onyxy. Natomiast łatwiej i wygodniej obsługuje się w nich panel dotykowy, nie mam tu sytuacji jak w Onyxach, że już przy ich zakładaniu coś kliknę.

Mikrofon także jest całkiem niezły, nikt z kim rozmawiałam za ich pośrednictwem nie skarżył się na jakość rozmowy. Jednocześnie możemy założyć i używać jednej lub dwóch słuchawek co jest wygodną opcją dla tych, którzy chcieliby z nich korzystać jak z zestawu.

Ogromnym plusem jest także ich parowanie – akurat tutaj Onyxy dostarczyły mi chwilowego zwątpienia a tutaj wyciągnęłam słuchawki z pudełka, położyłam obok siebie, weszłam w opcje bth na telefonie i po ok. 40 sekundach cieszyłam się już płynącą przez nie muzyką. Ponieważ często zmieniam telefon i używany przy nim sprzęt jest to dla mnie jedną z największych zalet jak szybko będę w stanie swój sprzęt ‘przeparować’ do kolejnego telefonu/laptopa.

Jeśli chodzi o funkcje panelu dotykowego to są one intuicyjne (rozłożenie ich na lewą/prawą słuchawkę na zasadzie głośniej-ciszej, następny-poprzedni utwór), dosyć oczywiste i łatwe do ‘wyklikania’. O zmianie piosenki sygnalizuje nas dźwięk.

Photo taken with Focos

Na stronie tej chińskiej firmy możemy płacić bezpiecznie z Paypalem a po rejestracji produktu )po podaniu numeru zamówienia) gwarancja zostaje przedłużona do 15 miesięcy 

Słuchawki 🎧 kupisz tu: bit.ly/TRANYA_rimor

📍 Zapłacisz znacznie mniej, jeśli użyjesz kodu zniżkowego: KA50TR01

Dodaj komentarz