Robot sprzątający do Twojego domu – wybierz najlepszy!

Robot sprzątający to idealny sposób na to, by utrzymać swój dom w czystości i nie tracić zbyt wiele czasu na sprzątanie. Ostatecznie jak mówi słynne przysłowie “Dom ma być do mieszkania, nie do sprzątania!”

Robot sprzątający – dlaczego warto w niego zainwestować?

Chociaż odkurzacze z SI nie są już taką nowością na polskim rynku, wciąż przez wiele osób są uważane za zbytek luksusu. Jest to jednak błędne podejście, które nie bierze pod uwagę wielu czynników. Dzięki takiemu urządzeniu za naprawdę nieduże pieniądze zrzucamy z siebie uporczywy, codzienny obowiązek. A ten w skali całego życia zajmuje nam nawet kilka lat!

Jaki model odkurzacza wybrać?

Przed wybraniem swojego modelu warto zastanowić się co jest nam potrzebne i jakim budżetem dysponujemy. Jeżeli kupujemy odkurzacz do domu koniecznie będzie mapowanie pomieszczeń. Bez tego odkurzacz może gubić się na dużej powierzchni i mieć problemy z powrotem do bazy ładującej. Jeżeli w domu są zwierzęta warto brać jak najwyższą moc ssącą. Przy dzieciach warto rozważyć opcję mycia podłóg. Tak będzie jednak zbędna jeżeli w Twoim domu jest dużo dywanów. Wtedy przydatna będzie opcja rozpoznawania powierzchni.

Robot sprzątający to duży zakup – co z dodatkowymi opłatami?

Podobnie jak w przypadku telefonu nawet jeśli zamawiasz robota z Chin nie płacisz cła gdyż jest to zwolniona z tej opłaty elektronika. Jednak wiele sklepów ma swoje magazyny w Europie: Czechach, Hiszpanii i Polsce i nie trzeba się obawiać także o VAT. Przesyłki zamówione z europejskich magazynów są bowiem zwolnione od wszelkich dodatkowych opłat.

XIAOMI MIJIA – 1. GENERACJA

Jeżeli nie szukasz modelu myjącego to ten robot sprzątający od Xiaomi będzie ideałem. Bardzo duża moc, ciągle uaktualniany soft oraz aplikacja sprawią, że szybko zostaniecie najlepszymi przyjaciółmi. Warto zastanowić się jednak nad zakupem nowszej wersji – poprzedni model premierę miał ponad 4 lata temu!

robot sprzatajacy xiaomi
Za ten odkurzacz naprawdę można oddać duszę…

Starszy model kupisz tu: http://ali.pub/4lpbgf lub tu: http://ali.pub/4lpbuf

Nowszy model 1S: http://ali.pub/4lpbxj – użyj kodu zniżkowego: ALISALECODE9

Tańszy i nowszy model 1C: http://ali.pub/4lpbve

ILIFE V7s PLUS

Model, który sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach z kaflami i bez zwierząt. Niewielką moc ssania wynagradza mopowanie podłóg. To już trzecia edycja tego modelu, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących czego z pewnością przyczyną jest bardzo niska cena w stosunku do jakości jaką oferuje firma ILIFE.

Prezentacja modelu Ilife V7s plus

Kupisz tu: http://ali.pub/4lpaw0

ILIFE A4s

Jeżeli tylko nie szukasz odkurzacza z myciem i mapowaniem pomieszczeń to jest to uniwersalny model dobry dla każdego. Chociaż ma już swoje lata to doskonale rodzi sobie z dywanami, płytkami ale także z sierścią zwierząt. Cena jest bardzo atrakcyjna, dostępność zapasowych części duża a konstrukcja prosta dzięki czemu rzadko ulega awariom.

robot sprzątający ilife
Ilife A4s jest naprawdę nie do pokonania!

Kupisz tu: http://ali.pub/4lpavm

ILIFE V3s PRO

Jedna z najtańszych propozycji na rynku i zaufajcie mi, że jest lepsza niż krajowe propozycje w tej cenie. Model V3s pro pomimo swoich lat zachęca do zakupu ceną oraz siłą odkurzacza. Poradzi sobie z krótkimi dywanami, sierścią kota czy niewielkiego psa. Jeżeli nasz budżet jest naprawdę ograniczony lub szukamy czegoś, co ułatwi codzienne sprzątanie babci ten model to strzał w dziesiątkę!

robot sprzątający ilife
Bardzo budżetowy model, której niejednej mamie czy babci sprawi radość!

Kupisz tu: http://ali.pub/4lpb28

XIAOMI VIOMI V2 PRO

Jeśli szukasz najlepszego robota sprzątającego, który jednocześnie myje podłogi to moim zdaniem najlepszym modelem jest właśnie Xiaomi Viomi V2 Pro. Oprócz dużej mocy odkurzania ten model JAKO JEDYNY posiada specyficzny sposób mycia przypominający ten z prawdziwego mopa. W trakcie sprzątania ten odkurzacz jeździ do tyłu i do przodu dzięki czemu rzeczywiście myje podłogę.

robot sprzątający viomi
Odkurzacz, który sprawił, że przestałam myć podłogi!

Kupisz tu: http://ali.pub/4lpc1f – dzięki kuponom select obniżysz cenę aż o 16$!

XIAOMI ROBOROCK

Firma Roborock wydała w zeszłym roku wiele modeli, które mają zastąpić popularny model S50/S55. Różnią się szczegółami warto jednak zawsze pamiętać, że nowsze modele mogą oznaczać zaprzestanie produkcji np. części zapasowych do tych poprzednich. Jeżeli myślimy zatem o sprzęcie na lata to dobrze skierować się ku nowszym edycjom.

Xiaomi Roborock i wszystkie jego nowe odsłony!

Roborock S50 kupisz tu: http://ali.pub/4lpc8t

Model Roborock S5 Max: http://ali.pub/4lpc9e

Roborock S6: http://ali.pub/4lpc7u

Liectrolux C30B

Mniej znana firma, która powoli zaczyna zdobywać serca Europejczyków! Podobnie jak Ilife oferują bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na zakup ich produktów. Osobiście uważam, że jak najbardziej warto dać im szansę i zainwestować w ich produkty!

Dajmy szansę nowym markom!

Kupisz tu: http://ali.pub/4lpct1

Robot sprzątający wybrany i co dalej?

Podsumowując każdy znajdzie idealny model dla siebie. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasz własny portfel. idealnym dopełnieniem robota sprzątającego jest odkurzacz wertykalny, który sprawdzi się przy szybkim “dosprzątaniu”. Niedrogą propozycją może być model Ilife H70: http://ali.pub/4lpb6b. Tych, którzy szukają mocniejszych modeli na miarę Dysona zapraszam tutaj.

Dodaj komentarz