Jak tanio (do minus 10%!) i bezpiecznie płacić za zakupy w Chinach i na Aliexpress? To nie clickbait!

Wielu z Was zadaje sobie pytanie jak bezpiecznie płacić za zakupy na Aliexpress i czy można jakoś obniżyć opłaty za przewalutowanie. Od jakiegoś czasu możliwość taką oferuje bank Revolut.

Revolut bank
Revolut to aktualnie jedna z najlepszych dostępnych form płatności na Aliexpress.

Czym jest Revolut?

Jest to wirtualny bank, a zatem działający tylko w internecie, ale na prawdziwej europejskiej licencji bankowej. Oferują oni darmowe konto w wielu walutach oraz kartę do płatności zarówno internetowych, jak i normalnych.

Zalety darmowego konta i karty Revolut

Zaletą tego darmowego konta jest to, że w przypadku płatności w dolarach przewalutowanie na złotówki następuje za darmo po najlepszym możliwym w danym momencie kursie – jest to opcja dużo lepsza niż pozwalanie naszemu bankowi stacjonarnemu na przeliczenie dolarów na złotówki.

Płatność za zakupy na Aliexpress Revolutem

Płacąc na Aliexpress w złotówkach tak naprawdę pozwalamy stronie na przeliczenie dolarów na złotówki po niekorzystnym kursie, który oferuje strona chińska. Dla obniżenia ceny warto wybrać płatność w oryginalnej walucie, czyli dolarach oraz pozwolić naszemu bankowi, Revolutowi, przeliczyć cenę na złotówki (i to po najlepszym dostępnym w danej chwili kursie – zupełnie za darmo). Dzięki temu zaoszczędzimy nawet do 10% oryginalnej ceny! Kartę zamówisz tutaj.

Revolut a płatności zagranicą – wczasy, podróż służbowa, zakupy online

Do tego możemy z ich darmowej karty korzystać będąc na wakacjach zagranicą – wpłacamy na konto złotówki i to wszystko, za granicą płacimy kartą a Revolut sam przeliczy płatność na euro czy dolary po najlepszym kursie bez jakichkolwiek opłat. Karty Revoluta, mastercard oraz visa mogą być bez przeszkód wykorzystywane podczas zakupów online na zagranicznych stronach, np. eBay lub Amazon. Przeliczenie również następuje po dużo korzystniejszym kursie niż ten oferowany przez Amazon lub np. PayPal.

Naprawdę warto się tym zainteresować, sam korzystam z tego na co dzień.

Czy korzystanie z Revoluta jest bezpłatne?

Czy korzystanie z Revoluta coś kosztuje? – Nie

Czy karta jest płatna? – Nie! Całkowicie darmowa!

Czy przewalutowanie złotówek na dolary w Revolucie jest płatne? – Nie!

Sam z tej karty korzystam na co dzień.

Oto link do banku: https://revolut.com/referral/pawe9zvt!F07121

Napisz do nas

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania o Revolut – piszcie śmiało do nas w komentarzach, na email admin@aliforum.pl lub na FB: Aliexpress Polska najlepsze


Sam osobiście z tego korzystam nie tylko do zakupów internetowych, ale również na co dzień płacąc w sklepie i rekomenduję ten bank.

3 komentarze do “Jak tanio (do minus 10%!) i bezpiecznie płacić za zakupy w Chinach i na Aliexpress? To nie clickbait!

Dodaj komentarz