Maski sportowe z szybką dostawą!

Maski to najbardziej poszukiwany ostatnimi czasy produkt! Ja swoje zamówiłam jeszcze przed “boomem” dzięki czemu mam je już od jakiegoś czasu i kupiłam je w niezłej cenie. Aktualnie są na tzw. Flash Sale i także bardzo opłaca się je kupić.

Maseczkowi modele

Są wygodne nawet przy dłuższym noszeniu. Zamawiany były z myślą o partnerze, że będzie mógł je nosić jeżdżąc skuterem ale w aktualnej sytuacji nadają się także do noszenia z innych powodów. Bez problemu domówimy do nich filtry, ale możemy też sami je uszyć.

Obie zrobione z bardzo przyjemnych materiałów ale pomarańczowa jest bardziej odporna na zniekształcenia wynikłe np. z prania. W pralce ich nie prałam ale myślę, że prane w siateczce dadzą radę, warto jednak pamiętać o odkręceniu plastikowych wywietrzników. Pomarańczowa to wersja ‘mesh’ czyli siateczkowa, dla mnie osobiście wygodniejsza i lepsza. Szara to taka.. ciężko mi tok określić, powiedzmy, że to cienka neoprenowa tkanina? Wykonane bardzo dobrze, mają zauszniki oraz rzep z tyłu dzięki czemu można regulować ich rozmiar. Góra usztywniona więc dobrze przylegają do nosa, co pewnei ważne będzie dla innych okularników.

Maski
Maski wykonane z różnych materiałów

Co bardzo fajne, to mimo grubości maski oraz filtra naprawdę dobrze się w niej oddycha (przez uszyte przeze mnie maseczki z filtrem ze 100% bawełny niestety nie oddycha się tak miło. Sprzedawca super! Do tego naprawdę szybka wysyłka! Polecam jak najbardziej nie tylko na aktualną sytuację ale także na przyszłość np. ze względu na różne aktywności fizyczne

Filtr oraz plastikowe elementy, które można zdemontować

No i teraz chyba już takie czasy nastały, że chyba lepiej mieć taką w szafie jak jej nie mieć. Dodatkowo możemy je zamówić z dostawą do Paczkomatu!

Chcesz zamówić? ZAJRZYJ TUTAJ i zamów maski!

Dodaj komentarz