Gry planszowe tanio z Aliexpress – 10 tytułów za mniej jak 10$!

Aktualna sytuacja zmusza nas do zostania w domu.. To jednak nie jest okres w trakcie którego musimy się nudzić! Gry planszowe w kraju często przerażają cenami ale na Aliexpress znajdziemy naprawdę ciekawe propozycje w świetnych cenach! Przejrzyjcie moje zestawienie 🙂


GRY PLANSZOWE DLA CAŁEJ RODZINY

SPLENDOR

Gra, w której zbieramy punkty za wydobywane klejnoty i zapraszanie znamienitych gości 😉 Bardzo przyjemny filler przed czymś konkretniejszym! Dodatkowo wersja z Aliexpress przychodzi w kompaktowym pudełeczku, które dosłownie mieści się w kieszeni!

splendor gra planszowa
Splendor, gra planszowa

KUPISZ TU: http://ali.pub/4leyu3

Animals upon animals

To gra na dwa sposoby: zupełnie normalna, zręcznościowa gra z dzieckiem, nawet już dwuletnim.. Lub niesamowicie zabawna gra gdy gramy podczas imprezy z innymi dorosłymi 😉 Zapewniam, że jak już ustawicie tyłek owcy na twarzy weżna, na grzebiecie jeża który ma pysk w brzuchu pingwina to nie jeden się uśmieje 😀

animals gra planszowa
Grze ta małpa ma nos :O

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lf0t9

Dixit

Chociaż ta gra zdecydowanie nie należy do moich ulubionych to wiele rodziców bardzo ją sobie chwali – wspaniale rozwija wyobraźnię u dzieci i niektórych dorosłych. Jest to typowa gra na skojarzenia i śmiało można rozpocząć z podstawką, jeśli się spodoba to dokupić podstawki. Na Aliexpress kupimy dwie wersje – “oryginalną” oraz chińską, czyli zupełnie nowe ilustracje inspirowane wersją oryginalną.

Dixit gra planszowa
Dixit pomoże rozwinąć wyobraźnię Twojego dziecka

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lez4e

JAIPUR

To chyba jedna z najczęściej polecanych gier dwuosobowych! Zostań najlepszym handlarzem zdobywając dwie Pieczęcie Uznania i tytuł ministra handlu Maharadży i majątek! Musisz poradzić sobie lepiej niż twój konkurent, kupując, wymieniając oraz sprzedając za jak najlepszą cenę, a jednocześnie bacznie pilnując obydwu swych stad wielbłądów.

Jaipur gra planszowa
Jaipur, karciana gra handlowa dla dwóch osób

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lf06i

GRY IMPREZOWE

Spot It, Flash It, Pair It, DOBBLE…

Ja na żadną wycieczkę bez tej gry nie jadę! Mieści się wszędzie a jej druga nazwa to “Bądź Szybszy Od Innych I Doprowadź Ich Swoją Spostrzegawczością Do Szału I Niech Obrażą Się Na CIebie Na Resztę Dnia”.. Ale dobble jest po prostu szybciej! To super gra do pociągu, na plażę, do lasu, auta… Jedna talia to a aż 4 tryby rozgrywki a w sumie to sami możemy wymyślać kolejne 🙂 Dostępne jest dużo wersji tematycznych tej popularnej gry!

dobble gra planszowa
Flash Pair, szybka gra rodzinna

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lezaf

SABOTAŻYSTA

To właściwie klasyka gier imprezowych bo Sabotażysta to fantastyczna gra karciana, w której układamy labirynt by dotrzeć do złota. W międzyczasie jedna osoba jest tytułowym sabotażystą i próbuje nas odwieść od tego na każdym kroku podstawiając nam świnię 😀 Albo zawalając tunel 😛

sabotażysta gra planszowa
Kto podłożył mi tu tego… krasnala?!

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lf0ki

JUNGLE SPEED

Gra przy której dookoła nie powinno być nic szklanego ani cennego! Najlepiej kupcie sobie też kask bo wsadzony w oko łokieć na długo potrafi pozostawić ślad.. Cel jest prosty – złap pierwszy ustawiony na środku stołu totem! Jak to zrobić? To już zupełnie inna historia!

jungle speed gra planszowa
Idealna gra na wieczór ze znajomymi!

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lezk5

MASKARADA

To natomiast gra dla wszystkich małych kanciarzy gdyż to fantastyczna gra blefu! Ooooj można się zdziwić, jakich to kłamczuszków mamy w towarzystwie, którzy w każdej kolejce twierdzą, że są królem… Banalnie prosta i jednocześnie dzięki tym prostym zasadom – piekielnie trudna do wygrania!

Maskarada gra planszowa
Każdy chciałby zostać królem!

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lf0oz

GRY DLA DWÓCH OSÓB

LOST CITIES!

Gra, która polega na dobieraniu i wykładaniu kart w odpowiednim kolorze a im więcej kart w naszej ‘wyprawie’ do zaginionego miasta tym więcej punktów dla nas! Ale uważaj – bo jeśli zaczniesz wyprawę i nie będziesz jej wstanie kontynuować dostaniesz punkty minusowe!

lost cities gra planszowa
Kto zdobędzie Atlantydę, kto Biegun a komu zostanie pustynia?

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lf0f9

MR JACK POCKET

To ciekawa, mała gra, w której jedno z nas jest detektywem a druga osoba mordercą. Przesuwając wokół planszy swoje pionki i używając żetonów musimy odgadnąć, którą z 9 postaci w tej rundzie jest Mr Jack 🙂

mr jack pocket gra planszowa
Mr Jack Pocket – kto jest mordercą?

KUPISZ TU: http://ali.pub/4lf098

Zobacz przykładową rozgrywkę Mr Jack Pocket!

Więcej propozycji z kategorii znajdziesz TU!

Dodaj komentarz