Freebies na Aliexpress – jak wygrać sukienkę za grosze?

Tę sukienkę miałam bardzo długo w koszyku i już ją miałam kupić podczas jednego z eventu… I w zamówieniach spotkało mnie miłe zaskoczenie! Sukienkę wygrałam we freebies za całego centa.

Trochę rozczarował mnie materiał. Liczyłam na to, że to sukienki są bardziej szyfonowe. Tymczasem są z takiego śliskiego poliestru, chociaż muszę przyznać – bardzo miłego. Nie jest mocno potliwy ale trochę się elektryzuje.

Sukienka jest dobrej jakości. Nie ma żadnych niedoróbek ani w princie ani w materiale czy szyciu. Jest idealna do pracy, miałam trochę wątpliwości co do rozmiaru – wg feedbacków wynikało, że jest trochę większa niż zamówiony rozmiar. Obawiałam się, że rozmiar L który zaproponował mi sprzedawca będzie za wąski w biuście i zdecydowałam się na XL – sprzedawca i tak wysłał mi eLkę i jeszcze mam luz. Zatem śmiało myślę, możecie brać swoje rozmiary 🙂

Mimo rozminięcia się moich oczekiwań co do materiału jestem zadowolona – sukienka jest super na okres jesienno-wiosenny do kompletu z botkami i lekkim płaszczykiem. No i warto grać jeśli macie ochotę wygrać coś we freebies – to nie pierwsza moja wygrana!

Link do produktu:  bit.ly/freebies_sukienkawgroszki

freebies aliexpress polka dot dress
freebies aliexpress polka dot dress

Aliexpress najlepsze okazje: bit.ly/okazje_czasowe_freebies

Najnowsze informacje: https://www.aliforum.pl/Blog/

Dodaj komentarz